Radionice keramike sa Sandrom Mihaljević i Marijanom Bikićem

2021-04-30T06:20:09+00:00 29. travnja, 2021.|Aktualni događaji|

Radionica keramike pod nazivom „Moja šalica za čaj – razgovor o korisnom“ bit će održana pod vodstvom umjetnice Sandre Mihaljević, keramičarke i grafičarke i umjetnika Marijana Bikića. Radionica je namijenjena djeci i odraslima.

Radionica će biti održana u tri dijela:
SUBOTA (08.05.) 10.00 – 12.00 sati
NEDJELJA (09.05.) 10.00 – 11.00 sati
SUBOTA (22.05.) 10.00 – 11.00 sati

Polaznici radionice naučit će raditi s glinom, oblikovati predmete te ih glazirati. Naučit će i sve o pripremi gline, sušenju i pečenju predmeta.
Radionica je edukativnog (ali i zabavnog) sadržaja, naglasak je na upoznavanju sa likovno tehničkim sredstvom, glinom i izražavanje likovnim elementima: ploha, volumen i boja. Prakticirat će se sljedeće metode intervencija u materijal: valjanje, građenje, spajanje , trimanje i bojanje.
Sandra i Marijan će napravljene šalice ispeći u keramičarskoj peći i napraviti veliki pladanj koji će individualne radove okupiti u zajednički. Nakon toga slijedi i „razgovor o korisnom“ 😊

Zbog epidemiološke situacije, radionica će se održati vani u parku ispred Muzeja.
Bit će odgođena u slučaju lošeg vremena.
No, za sada je prognoza vrlo dobra, pa se veselimo lijepom druženju!

Zbog ograničenog broja mjesta, potrebno se prijaviti.

MOŽETE NAS KONTAKTIRATI
na brojeve: 099 325 8437 ili 01/484 0590
ILI
nam poslati poruku (ime i prezime sudionika i naznaka za prijavu na radionicu keramike).
Poruku nam možete poslati preko Facebook ili Instagram stranice Muzeja ili na mobitel.
A možete doći i osobno u Muzej
Vidimo se u MIG-u!