Slikarske radionice s Marijanom Džepinom

2021-06-02T16:49:27+00:00 2. lipnja, 2021.|Aktualni događaji|

U subotu, 12. lipnja, pozivamo vas na druženje ispred Muzeja Ivanić-Grada. Ovoga puta pripremili smo kreativne slikarske radionice koje će voditi umjetnica i profesorica Marijana Džepina. Voditeljica je osmislila ipripremila dvije vrste slikarskih radionica:

Slikarska radionica TEHNIKA GRATAŽ – motiv PLES
Radionica je namijenjena djeci od 10 godina nadalje i odraslima

Slikarska radionica TEHNIKA MONOTIPIJA – motiv PROLJEĆE
Radionica je namijenjena djeci od 7 godina nadalje i odraslima

Na radionicama će polaznici naučiti kako stvarati na različite načine, u tehnikama s kojima se do sada možda još niste susreli. Zato vas pozivamo da se u sunčano subotnje jutro dođete zabaviti i družiti s nama na svježem zraku u parku.

Radionica će biti održana u parku ispred Muzeja i bit će odgođena u slučaju lošeg vremena.

Zbog ograničenog broja mjesta potrebno se prijaviti. Molim da prilikom prijave navedete za koju od dvije radionice se prijavljujete (a možete i za obje).

MOŽETE NAS KONTAKTIRATI:
na brojeve: 099 325 8437 ili 01/484 0590
ILI
nam poslati poruku (ime i prezime sudionika i naznaka za prijavu na slikarsku radionicu).
Poruku nam možete poslati preko Facebook ili Instagram stranice Muzeja ili na mobitel.
A možete doći i osobno u Muzej.
Vidimo se u MIG-u!