Biološka radionica “Bića u našem parku”

2023-06-13T10:17:01+00:00 13. lipnja, 2023.|Aktualni događaji|

𝐁𝐢𝐨𝐥𝐨š𝐤𝐚 𝐫𝐚𝐝𝐢𝐨𝐧𝐢𝐜𝐚 „𝐁𝐢ć𝐚 𝐮 𝐧𝐚š𝐞𝐦 𝐩𝐚𝐫𝐤𝐮“ ć𝐞 𝐬𝐞 𝐨𝐝𝐫ž𝐚𝐭𝐢 𝐮 𝐩𝐞𝐭𝐚𝐤, 𝟐𝟑.𝟎𝟔. 𝐮 𝐃𝐕𝐀 𝐓𝐄𝐑𝐌𝐈𝐍𝐀 – 𝐮 𝟏𝟓 𝐢 𝟏𝟕 𝐬𝐚𝐭𝐢, 𝐚 𝐭𝐫𝐚𝐣𝐚𝐭 ć𝐞 𝐝𝐯𝐚 š𝐤𝐨𝐥𝐬𝐤𝐚 𝐬𝐚𝐭𝐚. 𝐙𝐚𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐞𝐬𝐢𝐫𝐚𝐧𝐢 𝐬𝐞 𝐩𝐫𝐢𝐣𝐚𝐯𝐥𝐣𝐮𝐣𝐮 𝐳𝐚 𝐉𝐄𝐃𝐀𝐍 𝐩𝐨𝐧𝐮đ𝐞𝐧𝐢 𝐭𝐞𝐫𝐦𝐢𝐧.

Radionicu će provoditi UDRUGA BIOTEKA – udruga za popularizaciju biologije i srodnih znanosti. O radu udruge detaljnije možete pročitati na slijedećem linku: http://udruga.bioteka.hr/hr/naslovnica/

Kroz istraživanje i rad djecu će voditi stručne edukatorice biologinje. U našem parku mali istraživači krenut će u potragu za lokalnom florom i faunom te će kroz mikroskop otkrivati i promatrati kakvo se biološko bogatstvo i raznolikost krije u našem gradskom parku.
Sudionici će naučiti koristiti neke znanstvene tehnike i načine gledanja svijeta oko sebe, a zasigurno će mnogo naučiti i o mikrosvijetu koji ih okružuje u njihovoj vlastitoj sredini.

𝐏𝐫𝐢𝐝𝐫𝐮ž𝐢𝐭𝐞 𝐧𝐚𝐦 𝐬𝐞 𝐢 𝐩𝐨𝐬𝐭𝐚𝐧𝐢𝐭𝐞 𝐳𝐧𝐚𝐧𝐬𝐭𝐯𝐞𝐧𝐢𝐜𝐢 𝐧𝐚 𝐣𝐞𝐝𝐚𝐧 𝐝𝐚𝐧!

RADIONICA JE BESPLATNA.
RADIONICA JE ZA DJECU OSNOVNOŠKOLSKOG UZRASTA.

𝐙𝐛𝐨𝐠 𝐨𝐠𝐫𝐚𝐧𝐢č𝐞𝐧𝐨𝐠 𝐛𝐫𝐨𝐣𝐚 𝐬𝐮𝐝𝐢𝐨𝐧𝐢𝐤𝐚, 𝐩𝐨𝐭𝐫𝐞𝐛𝐧𝐨 𝐬𝐞 𝐩𝐫𝐢𝐣𝐚𝐯𝐢𝐭𝐢 𝐩𝐨𝐫𝐮𝐤𝐨𝐦 𝐩𝐫𝐞𝐤𝐨 𝐅𝐚𝐜𝐞𝐛𝐨𝐨𝐤 𝐬𝐭𝐫𝐚𝐧𝐢𝐜𝐞 𝐌𝐮𝐳𝐞𝐣𝐚 𝐈𝐯𝐚𝐧𝐢ć-𝐆𝐫𝐚𝐝𝐚 𝐈𝐋𝐈 𝐩𝐨𝐫𝐮𝐤𝐨𝐦/𝐩𝐨𝐳𝐢𝐯𝐨𝐦 𝐧𝐚 𝐛𝐫𝐨𝐣 𝟎𝟗𝟗 𝟑𝟕𝟔𝟑 𝟓𝟎𝟔.