BUČIJADA U MUZEJU IVANIĆ-GRADA

2023-10-03T11:10:04+00:00 3. listopada, 2023.|Aktualni događaji|

Pozivamo Vas da nam se pridružite na Bučijadi u Muzeju Ivanić-Grada 7. i 8. listopada!
Pripremili smo zanimljive radionice za velike i male te zanimljivu izložbu o zagrebačkom graditelju violina.

🎃𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌 𝐌𝐔𝐙𝐄𝐉𝐀 𝐙𝐀 𝐁𝐔Č𝐈𝐉𝐀𝐃𝐔:

🎻🎼𝐈𝐙𝐋𝐎Ž𝐁𝐀 „𝐈𝐯𝐚𝐧 𝐇𝐮𝐬 – 𝐠𝐫𝐚𝐝𝐢𝐭𝐞𝐥𝐣 𝐯𝐢𝐨𝐥𝐢𝐧𝐚“
Ivan Hus je još za života izazivao zanimanje javnosti, posebno novinara i osoba iz glazbenih krugova. Na izložbi su prikazani, osim biografskih crtica, predmeti iz radionice, osobe i događaji koji su imali veliki utjecaj na njegov život. Nešto više o njemu možete saznati u našem Muzeju!
𝟕.𝟏𝟎. 𝐒𝐔𝐁 𝟏𝟎.𝟎𝟎 – 𝟏𝟗.𝟎𝟎
𝟖.𝟏𝟎. 𝐍𝐄𝐃 𝟏𝟎.𝟎𝟎 – 𝟏𝟗.𝟎𝟎

⚱️🏺𝐑𝐀𝐃𝐈𝐎𝐍𝐈𝐂𝐀 𝐊𝐄𝐑𝐀𝐌𝐈𝐊𝐄 𝐒𝐀 𝐒𝐀𝐍𝐃𝐑𝐎𝐌 𝐌𝐈𝐇𝐀𝐋𝐉𝐄𝐕𝐈Ć
Sa zadovoljstvom vas pozivamo na još jednu radionicu keramike u našem Muzeju! Umjetnica Sandra Mihaljević i ovu će Bučijadu provesti s nama te potaknuti kreativnost i prenijeti svima koji nam se pridruže užitak rada s glinom. Danas je stvaranje keramike umjetnost, sloboda izražavanja i stvaranja. Pozivamo vas da to iskusite i sami oblikujući glinu vlastitim rukama.
𝟕.𝟏𝟎. 𝐒𝐔𝐁 𝟏𝟎.𝟎𝟎 – 𝟏𝟓.𝟎𝟎
𝟖.𝟏𝟎. 𝐍𝐄𝐃 𝟏𝟎.𝟎𝟎 – 𝟏𝟓.𝟎𝟎

🍁🍂𝐈𝐆𝐑𝐀𝐎𝐍𝐈𝐂𝐀 𝐈 𝐑𝐀𝐃𝐈𝐎𝐍𝐈𝐂𝐀 𝐙𝐀 𝐃𝐉𝐄𝐂𝐔 𝐒 𝐏𝐑𝐈𝐑𝐎𝐃𝐍𝐈𝐌 𝐌𝐀𝐓𝐄𝐑𝐈𝐉𝐀𝐋𝐈𝐌𝐀
Na raspolaganju djeci (i ostalim kreativcima) bit će na raspolaganju jesenski plodovi kao prirodni radni materijal te iskorišteni materijali koje ćemo ponovno koristiti i dati im novu svrhu. Pridružite nam se i zaigrajte se s kestenima, čačkalicama te tubama papirnatih ručnika i stvorite nešto sasvim jedinstveno i svoje