MEĐUNARODNI DAN MUZEJA U MIG-U

2023-05-17T13:00:14+00:00 17. svibnja, 2023.|Aktualni događaji|

Svake godine od 1977. ICOM (Međunarodno vijeće muzeja) organizira MEĐUNARODNI DAN MUZEJA 18. svibnja.

Svaki muzej obilježava svoj dan posebnim kreativnim aktivnostima koje su na neki način povezane s temom, koja je svake godine drugačija. Međunarodni dan muzeja se organizira kako bi se podigla svijest ljudi o muzejima kao važnom mjestu kulturne razmjene, suradnje, učenja, druženja i boljeg razumijevanja među ljudima.

Ovogodišnja tema je MUZEJI, ODRŽIVOST I DOBROBIT (well-being). Kako bismo obilježili dan muzeja, za Vas smo pripremili poseban PROGRAM:

𝟏𝟖.𝟎𝟓. Č𝐄𝐓𝐕𝐑𝐓𝐀𝐊
👉𝐂𝐈𝐉𝐄𝐋𝐈 𝐃𝐀𝐍 (10.00 – 20.00) 𝐈𝐙𝐋𝐎Ž𝐁𝐀 𝐅𝐎𝐓𝐎𝐆𝐑𝐀𝐅𝐈𝐉𝐀 𝐮č𝐞𝐧𝐢𝐤𝐚 𝐎Š 𝐒𝐭𝐣𝐞𝐩𝐚𝐧𝐚 𝐁𝐚𝐬𝐚𝐫𝐢č𝐞𝐤𝐚 📸

👉𝟏𝟖.𝟎𝟎 – 𝟐𝟎.𝟎𝟎 𝐌𝐀𝐊𝐑𝐀𝐌𝐄 𝐫𝐚𝐝𝐢𝐨𝐧𝐢𝐜𝐚 (𝐞𝐝𝐮𝐤𝐚𝐭𝐢𝐯𝐧𝐚 𝐫𝐚𝐝𝐢𝐨𝐧𝐢𝐜𝐚) 🪢

𝐍𝐚 𝐌𝐞đ𝐮𝐧𝐚𝐫𝐨𝐝𝐧𝐢 𝐝𝐚𝐧 𝐦𝐮𝐳𝐞𝐣𝐚 𝟏𝟖. 𝐬𝐯𝐢𝐛𝐧𝐣𝐚 𝐮𝐥𝐚𝐳 𝐮 𝐌𝐮𝐳𝐞𝐣 𝐣𝐞 𝐛𝐞𝐬𝐩𝐥𝐚𝐭𝐚𝐧 𝐳𝐚 𝐬𝐯𝐞 𝐩𝐨𝐬𝐣𝐞𝐭𝐢𝐭𝐞𝐥𝐣𝐞! 😁😁😁

*više informacija o radionici pročitajte u objavama na Facebook stranici Muzeja Ivanić-Grada