Nova izložba u Muzeju Ivanić-Grada: Andrea Belić, Krajolici ljubavi i mašte

2020-05-19T11:50:11+00:00 19. svibnja, 2020.|Nekategorizirano|

Dragi prijatelji našeg muzeja,

naš prvi video-prilog u sklopu obilježavanja Međunarodnog dana muzeja u sjeni pandemije pripremio je Zoran Ožetski (Portal Volim Ivanić) koji prati sva događanja u organizaciji Muzeja Ivanić-Grada, od 15.5. do 18. 5. 2020.

Zahvaljujemo mu na dobroj suradnji, a ujedno – još jednom, veliko hvala autorici izložbe Andreji Belić, njezinoj obitelji, posjetiteljima izložbe i, naravno, hvala na savjesnom radu dokumentaristu Muzeja Ivanić-Grada, kolegi Marku Grdanu koji sudjeluje u pripremi fotodokumentacije i cjelokupne stručne obrade svih relevantnih podataka koji ulaze u centralni dokumentacijski sustav muzeja.

A svim prijateljima naše struke i čuvarima kulturne i prirodne baštine čovječanstva – sretan Međunarodni dan muzeja 2020.!

Video: Andrea Belić, Krajolici ljubavi i mašte