ODRŽANA NOĆ MUZEJA U MUZEJU IVANIĆ-GRADA

2024-01-29T11:38:30+00:00 29. siječnja, 2024.|Aktualni događaji|

Prošla je i 19. NOĆ MUZEJA 😊 Zahvaljujemo svim posjetiteljima (njih 87) koji su odlučili dio večeri provesti u našem Muzeju i sudjelovati u ovogodišnjem muzejskom programu.

Uspješno smo otvorili izložbu „NA RASKRIŽJU PUTOVA – GRAČEC I SVETI KRIŽ U OSVIT 1. TISUĆLJEĆA PRIJE KRISTA“. Sve tri autorice aktivno su sudjelovale u muzejskom programu. Laura Šejić odradila je nekoliko vodstava po izložbi i pružila sve informacije posjetiteljima, dr.sc. Janja Mavrović Mokos održala je zanimljivo predavanje o arheološkom istraživanju lokaliteta Gračec i Sveti Križ te načinu života u brončano i željezno doba „NOVA TEHNOLOGIJA U OSVIT 1. TISUĆLJEĆA PRIJE KRISTA“, a Franka Ovčarić pripremila je arheološke radionice za djecu „Radionice pintadera“.

Izložbu možete pogledati u Muzeju Ivanić-Grada do travnja ove godine.

Vidimo se u MIG-u!