“Potraga za zmajem iz Ivanić-Grada” – detektivska radionica

2021-10-07T11:02:05+00:00 7. listopada, 2021.|Aktualni događaji|

Pozivamo vas na detektivske radionice „Potraga za zmajem iz Ivanić-Grada“ koje će se održati u subotu, 16. listopada 2021. u 10.00 sati u Muzeju Ivanić-Grada.

Voditeljica radionice bit će Katarina Matkerić (mr.sc. sociologije, povijesti i etnologije).
Detektivska radionica usko je vezana uz postav Muzeja Ivanić-Grada, odnosno uz kulturu i povijest našeg grada te sadrži i važnu edukativnu komponentu.

Kroz istraživanje sa svojim timovima, sudionici će sami otkrivati detalje iz povijesti grada koji im nisu poznati i utvrditi znanja koja su stekli ranije.
Kako bi otkrili Zmaja iz Ivanić-Grada morate se odvažiti na pustolovinu! Kroz ovu avanturu vodit će vas karta i tragovi koje je Zmaj ostavio kada je prebivao na ovom prostoru.
Ako volite timski rad, igre i zagonetke, kodove i tragove, pridružite nam se u subotu 16. listopada u Muzeju 😊
Radionica je namijenjena djeci osnovnoškolskog uzrasta – OD 10 GODINA NA DALJE.
Sudjelovanje je besplatno.
Za sudjelovanje je potrebna prijava pa molimo da to učinite:
preko Facebook ili Instagram stranice Muzeja / porukom ili pozivom na broj mobitela 099 325 84 37 / e-mailom na [email protected]