Promocija slikovnice “Zapetljana djevojčica” Marijane Brcko i radionica za djecu

2021-07-21T16:51:21+00:00 21. srpnja, 2021.|Aktualni događaji|

Predstavljanje slikovnice „Zapetljana djevojčica u potrazi za riječima“ autorice Marijane Brcko, kao i kratka likovno-literarna radionica za djecu, prošla je u izuzetno lijepom druženju 😊 Ispod krošanja u našem gradskom parku družili smo se u petak, 09. srpnja uz autoricu i grupu malih i velikih znatiželjnih posjetitelja, željnih novih znanja i iskustava.

Ugodan boravak vani osigurale su nam guste krošnje stabala našeg parka i blagi povjetarac, a ugodno društvo naša gošća Marijana i njena Zapetljana djevojčica, kao i naši posjetitelji, koji su sudjelovali i nadamo se, dobro proveli 😊
Radove naših polaznika, među kojima ima i pravih remek-djela, dijelimo s velikim zadovoljstvom putem fotografija.

Vidimo se u MIG-u!