Stručni skup “Poznata i manje poznata baština Ivanić-Grada” – program skupa

2019-05-18T06:58:28+00:00 18. svibnja, 2019.|Aktualni događaji|

Poštovani,

u petak, 31. svibnja 2019. godine, održava se prvi znanstveno-stručni skup u organizaciji Muzeja Ivanić-Grada. Pod nazivom “Poznata i manje poznata baština Ivanić-Grada” kriju se brojne zanimljive teme o znamenitim građanima Ivanić-Grada, važnim ustanovama, priče sa starih fotografija i razglednica, naftnom rudarstvu, građi o Ivanić-Gradu u drugim ustanovama, ali i suvremenim pozitivnim muzejskim praksama koje se provode u hrvatskim muzejima.

Svojim izlaganjima skup će obogatiti brojni stručnjaci, profesori i uvaženi kulturni radnici u muzejima, arhivima i velikim, za grad važnim institucijama.

Stručni skup je otvorenog tipa – svi zainteresirani su dobrodošli i za sve je ulaz slobodan.

U privitku članka donosimo raspored stručnog skupa kako bi svi mogli prisustvovati na izlaganjima sukladno vlastitim preferencijama i područjima interesa.

Stručni skup održat će se u petak, 31. svibnja 2019. godine u maloj dvorani POU s početkom u 09.00 sati.

RASPORED SKUPA ZA POSJETITELJE.docx