Zoran Ožetski: Sunčanom stranom jeseni – Bučijada u Ivanić-Gradu od 2013. do 2019.

2020-09-24T11:55:42+00:00 24. rujna, 2020.|Aktualni događaji, Izložbe|

U petak, 02. listopada 2020. u 19.00 sati u Muzeju Ivanić-Grada bit će održano otvorenje izložbe fotografija autora Zorana Ožetskog.
Tema izložbe jedna je od najpoznatijih manifestacija Ivanić-Grada – Bučijada. Izožena djela ponudit će retrospektivni pogled na do sada održane Bučijade u Ivanić-Gradu.
Prvi puta održana 2005. godine, do sada se već etablirala kao poznato i važno događanje za Ivanić-Grad. Programom koji je svake godine sve bogatiji i opširniji, prošle je godine bilo privučeno više od čak 20 tisuća posjetitelja u nekoliko dana obilježavanja ove manifestacije.
S obzirom da će ove godine Bučijada biti obilježena vrlo skromno zbog epidemioloških mjera, ovo je ujedno i način kojim se Muzej pridružuje obilježavanju ove manifestacije koja je doista zaživjela kao jedna od najvećih turističkih uspješnica našeg grada.