Program Međunarodnog dana muzeja u prostoru stare škole Dubrovčak Lijevi

2020-05-27T15:28:29+00:00 27. svibnja, 2020.|Izložbe|

Zahvaljujemo Zoranu Ožetski, voditelju portala Volim Ivanić na prilogu, snimljenog povodom obilježavanja Međunarodnog dana muzeja 2020. godine u selu Dubrovčak Lijevi, 18. svibnja 2020. od 12.00 do 18.00 sati, u polu napuštenom, ali zaštićenom objektu – zgradi stare škole Dubrovčak.

U Muzeju Ivanić-Grada radimo na širem projektu obnove i revitalizacije stare škole Dubrovčak koju želimo postupno pretvoriti u novo kulturno središte, važno za lokalnu zajednicu Dubrovčak Lijevi, za šire područje grada Ivanić-Grada, ali i Zagrebačke županije te šireg područja sjeverozapadne kontinentalne Hrvatske.

Muzejski postav u školi Dubrovčak ostaje otvoren najmanje do Dana grada Ivanić-Grada, 08. lipnja 2020., a možda i do kraja lipnja.

Nakon toga iskreno se nadamo da će započeti najavljeni radovi na obnovi trošnoga krovišta koje ugrožava sve naše programe u ovom objektu.

Srdačno pozvani u Muzej Ivanić-Grada u staroj školi Dubrovčak Lijevi, ali i u naše operativno središte u Ivanić-Gradu.

Vaša pomoć, potpora i prijateljstvo uvijek su dobrodošli. Zato – velika vam hvala, dragi prijatelji!